מערכת סינון אויר - מיוצר בישראל מערכת סינון אויר לממד - תו תקן מערכת סינון אויר לממד - פיקוד העורף
להתקנה תוך 24 שעות
050-5302009

ליקויים נפוצים וטיפול בממ"ד

ליקויים נפוצים וטיפול בממ"ד
נשאלת השאלה, האם ניתן לטפל בממ"ד שאינו תקין? התשובה היא כן, בהחלט. כל ליקוי ובעיה שנמצאת בממ"ד ניתנת לטיפול, זאת על מנת שתתאפשר שהייה בו במקרה חירום וחשוב מכך, הגנה.

פנייה לבעל מקצוע אשר מתמחה בבדיקות ממ"ד והתקנת מערכות העומדות בתו התקן הרשמי כמו מערכות סינון אוויר ואב"כ, הינה הכרחית וחשובה. הטיפול בתקינות הממ"ד יכול לקחת לעיתים זמן רב הכולל המתנה לחלקי חילוף והתאמת בדיקות ולכן יש לבדוק האם ניתן לבצע את כל הבדיקות הנדרשות בביקור אחד (חברת שביט רונן בע"מ מאפשרת אופציה כזו) ומומלץ לבצע את הבדיקות ואת תיקון הליקויים כשהמצב הבטחוני על מי מנוחות ולא בעיתות מלחמה.

ישנם מספר ליקויים נפוצים בממ"ד, אותם ניתן לבדוק אפילו מבלי להיעזר באנשי מקצוע, אם כי לא מומלץ לגלות שאננות בנושא זה ועדיף להיעזר במומחים לבדיקות ממ"ד. הליקויים הנפוצים הם קידוח פתחים למזגנים, פירוק של דלת הממ"ד או החלון האדום, דלת ממ"ד לא אטומה, צנרת חשמל שלא נאטמה, צינורות אוורור ללא מכסי סגירה ועוד.

בעיתות מלחמה, הזמינות של המומחים לתיקון הליקויים בממ"ד יורדת באופן משמעותי ולכן מומלץ להיעזר בהם בעיתות רגיעה, גם מתוך מחשבה כלכלית. המחירים בעיתות חירום עולים בהתאם, כמו בכל תחום שבו יש היצע וביקוש על פי תקריות מזדמנות.

מומחה מקצועי לבדיקת ליקויים יזמין עבורכם את בדיקות המעבדה הנדרשות וילווה אתכם בתהליך לקבלת תו תקן של מכון התקנים על מנת שהממ"ד יהיה תקין ויגן עליכם ועל יקיריכם במתקפות של נשק קונבנציונלי ובלתי קונבנציונלי בצורה האופטימלית ביותר.