מערכת סינון אויר - מיוצר בישראל מערכת סינון אויר לממד - תו תקן מערכת סינון אויר לממד - פיקוד העורף
להתקנה תוך 24 שעות
050-5302009

יתרונות מערכת סינון אוויר לממ"ד

יתרונות ומגבלות מערכת לסינון אוויר לממ"ד
במאמר הבא נמנה את היתרונות של מערכת סינון אוויר לממ"ד וגם את מגבלותיה, שאמנם אינן רבות, אך צריך להיות מודעים לקיומן טרם התקנת המערכת בחדר הממוגן בביתנו.

הדרישות החדשות
במאי 2010 פיקוד העורף הוציא הנחיות חדשות לגבי התקנת מערכות סינון אוויר בממ"ד בבניינים אשר רוצים לקבל היתר בנייה. ההנחיות מתעדכנות מעת לעת אך ההנחייה החדשה מחייבת את הקבלנים להתקין מערכת סינון אוויר בממ"ד, אשר תאפשר שהות ללא חבישת מסכות.

יתרונות של מערכת סינון אוויר
המערכת מספקת מענה מיגון לכמות אנשים רבה, אשר לא מחויבים ללבוש מסכות אב"כ בזמן הפעלתה. בנוסף, מערכת לסינון אוויר בממ"ד תהיה לרוב בעלת טווח פעולה ארוך במיוחד לסינון אוויר ותאפשר לשוהים במרחב המוגן שהות ממושכת.

זרימת חמצן ומיגון
מערכת לסינון אוויר מאפשרת לדיירי הבית שהיה נוחה, אכילה ושתייה לא מגבלות וזמינה בכל עת. המערכת תזרים חמצן אל פנים החלל האטום ותפנה גז CO2 אשר נפלט בתהליך הנשימה. המערכת ידידותית ומגיעה בגדלים ובוואריאציות שונות.

מגבלות של מערכת סינון אוויר
לכל מוצר, טוב ויעיל ככל שיהיה, יש את המגבלות שלו. במקרה של מערכת סינון אוויר לממ"ד מדובר בין היתר בצורך בתחזוקה תקופתית, אשר לא תמיד נמצאת בראש מעיינינו. המערכת לא מהווה אמצעי מיגון לאוכלוסיה מחוץ לממ"ד ומספקת מיגון בחללים אטומים בלבד ולא בחדרים שאינם אטומים.