מערכת סינון אויר - מיוצר בישראל מערכת סינון אויר לממד - תו תקן מערכת סינון אויר לממד - פיקוד העורף
להתקנה תוך 24 שעות
050-5302009

התקנת מערכת סינון אב"כ

התקנת מערכת סינון אב"כ
ההנחיות החדשות של פיקוד העורף מצריכות התקנה של מערכות סינון אוויר בחדר הממוגן שנבנה בכל פרויקט דיור חדש, זאת לאחר שעבר את כל הבדיקות הנדרשות וקיבל את אישור מכון התקנים הישראלי.

משפחות שבביתם יש ממ"ד, אך לא מותקן בו מערכת לסינון אוויר, אמנם אינן מחויבות על פי חוק להתקין מערכת שכזו, אך על פי ההנחיות החדשות ניתן להבין שמדובר במצרך הכרחי מאוד לכל בית בישראל, אין לדעת מה יקרה מחר.

בעולם האינטנסיבי בו אנו חיים, לעיתים אין ביכולתנו למצוא את הזמן הדרוש כדי לטפל בדברים שאינם בראש מעיינינו. כדי למנוע מבוכה ותקלות מיותרות, כדאי להזמין התקנת מערכת סינון אוויר ואב"כ בהקדם האפשרי, לכל צרה שלא תבוא ולמען השקט הנפשי שלכם.

התקנת מערכת סינון אב"כ תוך 24 שעות

חברת שביט רונן תספק עבורכם בדיקות חיוניות לממ"ד, הכנה להתקנת מערכת סינון אוויר וכמובן התקנה יעילה ומקצועית תוך 24 שעות מרגע ההזמנה באמצעות האנשים הטובים ביותר בתחום, בעלי ניסיון של למעלה מ-40 שנה.

המציאות שנוצרה, שבה מדינת ישראל עוד לא חוותה מלחמה בלתי קונבנציונלית בסדר גודל שמצריך כניסה של אחוז גבוה מאזרחי המדינה למרחב המוגן, יוצרת שאננות בקרב האזרחים, שאינם מודעים לסיכון הרב שטמון באדישות שהם מגלים כלפי ערכות המגן ותחזוקת הממ"ד. כחלק מהפתרונות למרחב המוגן ניתן להתקין מערכת סינון אוויר העומדת בתקן של פיקוד העורף ומבטיחה אוויר צח לאורך זמן לכל השוהים בחדר בעתות מלחמה.