מערכת סינון אויר - מיוצר בישראל מערכת סינון אויר לממד - תו תקן מערכת סינון אויר לממד - פיקוד העורף
להתקנה תוך 24 שעות
050-5302009

דגשים לבחירת מערכת סינון אוויר

בחירת מערכת סינון אוויר
המוצר הקיים שאמור לעמוד בתקנים המחמירים של פיקוד העורף והג"א, מופיע בסעיף תוכנית הממ"ד ומומלץ להתאים את המערכת למיקום פתחי האוורור עוד בטרם סיום הבנייה של הממ"ד, זאת על מנת שהמערכת תתמקם בצורה טובה במרחב המוגן.

מערכת סינון אוויר מספקת פתרונות למרחב המוגן והינה ייעודית בראש ובראשונה ליצירת תחלופת אוויר בחדר. לשם המחשה, ממ"ד אטום מאפשר שהיה בו של לכל היותר 3 שעות, כשמעבר לכך נוצרים תנאים המובילים לחנק ולאיבוד ההכרה, קוצר נשימה ועוד.

בנוסף, המערכת מיועדת לסינון גזים רעילים, כימיים וביולוגים, במקרה של התקפה בלתי קונבנציונלית. כשמערכת סינון אוויר לממ"ד פועלת, אין צורך בחבישת מסיכות אב"כ והיא מאפשרת שהיה ממושכת וללא מגבת זמן הגנה כשלרוב תקופת זמן הסינון היעילה נעה בין שבועיים לחודש וחצי.

עם זאת, כשניגשים לבחור מערכת אידיאלית לביתכם, יש לתת דגש על מספר אלמנטים. בראש ובראשונה, לשים לב שפתחי האוורור תואמים את אופן עיגון המערכת. לרוב המערכת תמוקם במרחק של עד 1.2 מטר מפתח האוורור (חלון אטום) כשבנוסף, יש לבחור את גודל ארון המערכת והיכן הוא ימוקם, על מנת שלא יפריע לשהייה בממ"ד ויספק יעילות מירבית.

בשביל להימנע מתקלות מיותרות, פנו עוד היום למומחים של שביט רונן בע"מ, אשר יכוונו אתכם בכל התהליך, יתאמו עבורכם את הבדיקות ההכרחיות ויסייעו ברכישה והתקנת מערכת סינון אוויר לממ"ד על פי ההנחיות שניתנו ע"י פיקוד העורף ומכון התקנים הישראלי.